İkea kanepe ve koltuk kılıfları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

İkea kanepe ve koltuk kılıfları

Oturma gruplarımızı aldıktan bir süre sonra onların asla kirlenip, yıpranmasını istemeyiz. Orijinal kumaşını uzun yıllar temiz şekilde kalmasını isteriz. Bunun içinde kanepe ve koltuk kılıfları diktirilir. Kanepe ve koltuk kılıfları için kumaşları nerede bulacağınız konusunda bilginiz yoksa sizi İkea mağazalarına davet ediyoruz. İkea mağazalarında da her üründe olduğu gibi kanepe ve koltuk kılıfı kumaşlarında zengin çeşit ve renk alternatifi sunuyor.

İkea kanepe ve koltuk kılıflarında ister tek renk, ister desenli olsun her model vardır. Oturma gruplarınıza da uyum sağlayacaktır. İkea kanepe ve koltuk kılıfı modelleri kullanım alanları şöyledir: Tekli koltuk kılıfı, puf kılıfı, uzanma koltuğu kılıfı, ikili kanepe kılıfı, tekli yataklı koltuk kılıfı, saklama gözlü puf kılıfı, kolçak kılıfı, üçlü kanepe kılıfı, köşe koltuk kılıfı, minder kılıflarıdır. Kumaş türleri oldukça kalitelidir. İstediğiniz uzunlukta kumaş bulabilirsiniz.

İkea kanepe ve koltuk kılıflarını eskiyen ya da artık farklı renk kumaş türleri istiyorsanız tam yerine gelmiş olacaksınız. Özellikle küçük çocuğu olanlar içinde kanepe ve koltuk kılıfları diktirmelerini öneriyoruz.

ikea kanepe İkea kanepe ve koltuk kılıfları

ikea kanepe

ikea tekli koltuk İkea kanepe ve koltuk kılıfları

ikea tekli koltuk

ikili yataklı kanepe İkea kanepe ve koltuk kılıfları

ikili yataklı kanepe

kanepe ve uzanma koltuğu İkea kanepe ve koltuk kılıfları

kanepe ve uzanma koltuğu

Kanepe modelleri 300x218 İkea kanepe ve koltuk kılıfları

Kanepe modelleri

İkea kanepe ve koltuk kılıfları, 2.0 out of 10 based on 1 rating
GD Star Rating
loading...
Etiketler: Kanepe modelleri

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!