Mutfak İçin Dekoratif Aksesuarlar

 Hanımların iş hayatına girmesiyle birlikte hem evde hem de dışarıda çalışan bayanlar için zaman çok önemli hale geldi. Bu sebeple mutfakların çok kullanışlı olması zaman kaybını önlediği için çok önemlidir. Bu sebeple mutfak dekorasyonu evdeki en önemli dekorasyondur. Seçilen dolapların kullanışlı olması zaman kazandırdığından önemlidir. Estetikten çok kullanışlılığa dikkat edilmesi gerekir mutfak dekorasyonunda. Bu sebeple estetikten önce kullanışlı ürünler seçilmesi gerekir. Ancak İkea mağazalarında hem estetik hem de kullanışlı ürünler bulabilirsiniz. Aksesuarlar içinse en son kullanılacak ortam mutfak olmalıdır. Ya da yer kaplamayacak veya yapılan işe mani olmayacak aksesuarlar kullanılmalıdır. Örneğin perde süsleri yapılan işlere mani olmaz ve fuzuli yer kaplamazlar.

Devamını oku... 0 Yorum : 09.29.12

İkea Mutfak Modelleri

İkea, Türkiye’nin en köklü markalarından birisidir. Gerek Mobilya üretiminde gerekse teknoloji ve ev dekorasyonu alanında birçok gelişime imza atan firma, son olarak kendi atölyelerinde ürettiği mutfak dolaplarıyla da piyasada büyük başarı sağlamıştır.

Mutfak mobilyaları, son dönemlerde hızlı bir gelişime sahip ve teknolojide aldığı güçle en çok satın alınan mobilya modelleri arasına girmeyi başarmıştır. Bu başarısını aslında teknolojik gelişmelere borçlu olan mutfak mobilyaları, üstün hizmet ve pratik kullanımla da müşterileri memnun etmeyi başarmıştır.

Peki, mutfak mobilyalarında teknoloji nasıl kullanılır? diye soracaklar elbette ki vardır. Hemen kısaca bu soruya cevap verelim. Mutfak mobilyalarında gerek ocak, gerek buzdolabı gerekse aspiratör gibi teknolojik aletlerin içerisinde yer alması, sadece en son mobilyalarda mevcuttur. Ekstra bir yer ihtiyacı gütmeden mobilyaların içerisine monte edilen bu ürünler pratik kullanımı da sağlamaktadır.

Bu modern mutfaklara verilen isim Ankastre mutfaklardır. Ankastre mutfaklar üretiliş itibariyle pratik kullanım ve az yer kaplamaya yöneliktir. İstenilen herşeyin elinizin altında olması ve Amerikan mutfak denilen salon ve mutfağın bir arada olduğu odalarda kullanılan mutfak modelleridir.

Mutfak masasından tutunda mutfak tezgahına kadar tamamen uyum içerisinde tasarlanan bu mutfak modelleri, dolapları ile de rahatlığı simgelemektedir. Hem tezgah altında hem de tezgahın üzerinde duvara monte edilmiş dolablarla hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Mutfak modellerini daha geniş incelemek ve evinize en uygun mutfak modelini seçmek için şehrinizde ki İkea mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ön fikir edinmek için aşağıda ki resimlere de göz atabilirsiniz.

ucuz mutfak dolaplari1 300x225 İkea Mutfak Modelleri

İkea Mutfak Modelleri

ucuz mutfak dolaplari31 300x150 İkea Mutfak Modelleri

İkea Mutfak Modelleri

ucuz mutfak dolaplari4 300x169 İkea Mutfak Modelleri

İkea Mutfak Modelleri

ucuz mutfak dolaplari2 300x170 İkea Mutfak Modelleri

İkea Mutfak Modelleri

1 Yorum : 07.14.12

İkea Mağazaları İkea Şubeleri İstanbul Ankara İzmir Bursa

Ülkemizin en çok tercih edilen yapı marketi olan İkea İsveç çıkışlı bir firma. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere birkaç şehrimizde hizmet veren, yelpazesini önümüzdeki aylarda daha da artıracak olan İkea’nın 2010 kataloğu görücüye çıktı. 2010 kataloğunda yer alan ürünlerin fiyatlarının Ağustos 2010′a kadar değişmeyeceği söylendi. Yani düşebilir ancak asla yükselemez. Mutfak mobilyalarından bahçe dekorasyonuna, salon takımlarından genç odalarına kadar birçok mobilyayı uygun fiyatla almak istiyorsanız İkea tam size göre. İkea mağazaları ve şubeleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizdeki ilgili bağlantılara göz atabilirsiniz.

6 Yorum : 12.10.09