Gömme dolap modelleri

Gömme dolap modelleri ve çeşitleri

Gömme dolap sistemi her evde olması gereken bir şeydir. Çünkü gömme dolap evlerinizin daha az kullanılan bölümlerinde olabilir. Yada sürekli kullanılan bir odaya dolap gereklidir yalnız dolabı koyduğunuzda ortada kötü bir görünüm sağlaya bilir.

gommedolap Gömme dolap modelleri

gömme dolap

Bundan dolayı gömme dolap yaptırarak hiçbir şekilde ortada kötü bir görünüm olmayacaktır. Sade ve güzel bir şekilde gömme dolap çeşitleri bulunmaktadır. Ev tasarımlarında oldukça modern olarak görünen gömme dolaplar her evde olmalıdır. Modern bir yaşam sürüyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

gommedolapmodeli Gömme dolap modelleri

gömme dolap modeli

Örnek verecek olursak eğer eviniz 2 katlı bir villa ise merdivenin altı oldukça kötü görünür bomboş olarak. Yada merdivenin altına birkaç eşya koyarsınız ama gene de güzel görünmez. Buna en güzel çözüm yolu gömme dolaptır. Merdivenin altında silme olarak yapılacak güzel dış kaplaması ile içiniz çok rahat edecek. Yada evinizin bir odasında binanın yapım gereği çıkık bir duvar var ise o görünümü düzeltmek için birebir olan bu dolapları kesinlikle sizde kullanmalısınız.

Gömme Dolap Modelleri

şık gomme dolaplarınız 300x194 Gömme dolap modelleri

gomme dolap modelleri 300x177 Gömme dolap modelleri

 

şık gomme dolaplarınız 300x194 Gömme dolap modelleri

 

Gomme dolap modeliniz 300x219 Gömme dolap modelleri

gommedolapmodelleri 300x300 Gömme dolap modelleri

 

2 Yorum : 07.9.12